The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.11.2008, 20:41
Żuczek napisał(a):Wyświetl post
Koniec meczu i ładne zwycięstwo 4:1. Zieniu i Łobo ładnie się prezentowali i mam nadzieje, że przełamią się także w lidze. I przy okazji pograło sobie trochę naszych "młodzików".
z tym Łobo to sobie chyba zazartowales, grał beznadziejnie slabo, straty, niecelne podania, balony za bramke. jedna asysta, ale kto by zle podał w takiej sytacji. Łobo i Jirsak, dla mnei najwieksze rozczarowania tego meczu. Z Wojtka juz chyba nic nie bedzie, poziomem w tym momencie nie powinien sie łapac do ME. Jirsak.. ehhh... Mączynski wiecej szumu zrobił z ławy, to wszystko mówi. Jirsak tylko podaje do najblizszego zawodnika na jedno skrzydło bądź drugie. zero niekonwencjonalnych podań. To nie jest materiał na rozgrywającego.

amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
kto okazał się tajemniczym napastnikiem?
Na szpicy wyszedł Pietia, potem grał Leszczak, o ktorym wspomnialo TWSD.



Co znaczy jak na trybunie (E) naglosniej slychac " Wisla! (klask klask klask) Kraków!" "Jeszcze jeden" albo "Mało!" ... to znaczy ze Wisla rozprowadzila 4500 biletów po szkołach ) ja popieram takie akcje ale po co takie typy przychodzą ktorym tylko lans w glowie, ktory jest bardziej rozebrany w ten ziąb ten jest ktoś. Małych brzdąców koło podstawówki tez od cholery, bo jak sie wychodziło z meczu to tylko wszedzie sluchac bylo "zbóóóóóóóóóóóóóórka !!!!... "

mms w konkursie - 2 pln
szalik Lechia-Wisła do kupienia podczas meczu na trybunie - 30 PLN
widok pierwszoklasistów na tle antyterrorystów - bezcenne

aha, ja wiem ze tu Kraków ale niech ktos zwróci uwage speakerowi zeby mowił to TRZ a nie SZCZ bo wstyd jak jasna cholera
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.