
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
![]() Pierwszy mecz Wisły? My z kelnerami nastukaliśmy za Moskala dwa punkty w czterech meczach. Wygrana na wyjeździe, do tego pewna to akurat krok we właściwym kierunku. Naprawdę nie ma sensu umniejszać zwycięstwa ani udawać że jesteśmy za dobrzy na Siedlce. Sugeruję spojrzeć w tabelę. A mecz z Termaliką akurat nie jest ważniejszy niż żaden inny. Nie w naszej sytuacji. Potrzebujemy punktów i to bardzo właśnie dlatego że z zespołami takimi jak Siedlce tracimy punkty. Gdybyśmy takie mecze wygrywali to wynik z Termaliką byłby kwestią drogorzędną. Bardzo ważne zwycięstwo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2024 o godz. 20:49.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|