
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#10
|
Skład na kolejne mecze lepimy na plaster, na boisku hasają substytuty piłkarzy typu Młyński, Starzyński czy Kutwa i mamy grać w lidze, PP i pucharach europejskich? Mamy w tym momencie w drużynie DWÓCH zdrowych stoperów + młokosa Skrobańskiego, czy naprawdę trzeba tłumaczyć, że daleko w takiej konfiguracji nie zajedziemy? Dla 90% naszego składu gra co 3 dni to na dłuższą metę wysiłek nie do udźwignięcia, do tego dramatycznie rośnie ryzyko kontuzji z powodu przeciążenia. Nie mówię już nawet o tym, że Moskal nie ma nawet kiedy normalnie potrenować, bo cały czas mamy mikrocykl meczowy, bez szans na nic więcej. Ile jeszcze musimy stracić punktów w lidze, żeby dotarło? ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
|
|