
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
No nic.... po barażach... jedynie możemy kibicować, aby były derby w przyszłym sezonie w 1 lidze, ale to mało prawdopodobne.
Co do meczu... Uryga zawalił nam kolejny mecz, dzięki pieknemu podaniu do Eneko. Bramka na 1:1 bramkarza i chyba tam Łasicki patrzył się jak pięknie leci. Pierwszy błąd Białorusina. Rodado... no cóż... szkoda chłopaka, ale drużyny nawet bez takiego kozaka są wyżej od nas, więc u nas Messi nawet by nie pomógł. Co jest najbardziej w....iające w tym wszysktim? To, że przeciwnik w osłabieniu cementuje się, gra na większym zaangażowaniu przez co my walimy głową w mur, a w odwrotnej sytuacji rozjeżdżamy się momentalnie i przeciwnik ma spacerek z 3-5 brameczkami. To jest jakiś kosmos. Poza tym ... GKS grał typową rzeźnię, mordownię 1ligową, w tym dośrodkowania ze skrzydeł, z całej siły, bez pojęcia, byle wrzucić jak najmocniej i niech się dzieje Tylko Lechia w tej lidze jest ponad ten syf, reszta to podobna kopanina.Ehhh i znowu ten Człapała... nie mogę pojąć jak trener daje go do 18stki i toleruje jego człapanie bez żadnego zaangażowania i walki. |
|
|

|
||||||
|
|