
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#91
|
O Krzyżanowskim to nawet nie mówię. Trzeba się go pozbyć skoro jeszcze się jacyś chętni na niego idioci trafiają, którzy zamiast oglądać zawodników to słuchają bajek agentów. Łasicki: super stoper, który łączy w sobie dwie cechy: jest jednocześnie 1) niski i słaby fizycznie oraz 2) powolny. To jest ewenement, bo trudno znaleźć człowieka, który by te dwie cechy łączył. Oczywiście jest też drewniakiem, więc na bok obrony się oczywiście nie nadaje bo kręcą nim jak wiatrakiem. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#92
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#93
|
|
Rudy wypier-da-laj.
Miałem poczekać do końca rundy, ale nie wytrzymałem. Parodysta co mu się przyfarfocliło w pucharze. WON. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#94
|
|
Czerwień to w 90% wina Urygi, Satrustegi mógł zostawić gościa sam na sam od połowy albo próbować go wyprzedzić. pierwsza bramka to gol Cziczkana, bo to była jego piłka. Krzyżanowski zrobił karnego...
Jeżeli nie przegramy to będzie cud.
...Rude sobie wybierze zawodników do kolejnego sezonu. Wtedy spokojnie awansujemy. .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.05.2024 o godz. 17:45.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#95
|
|
Jebane deja vu z sezonu spadkowego, kiedy Sadlok w pojedynkę dwa razy wykluczył Frydrycha.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#96
|
![]() Tak się nie da. Nieważne kto będzie trenerem, przy takich parodystach w obronie i ogrywaniu pseudotalentów nic z tego nie będzie. Ale biorąc pod uwagę że chcą przedłużyć z Łasickim, to tu nie ma mowy o żadnej refleksji... @Drozd - taaa, tylko ciekawe skąd pieniądze na tych zawodników. Chociaż taki Moltenis kosztował grosze a wciąga nozdrzem Satrusteguiego, Łasickiego, Urygę... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#97
|
|
Dokładnie. Jak z takimi grajkami myśleć o wynikach? Tu jest potrzebne dogłębne czyszczenie.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#98
|
|
Trzeba sobie zadać jedno pytanie: czy jakkolwiek zasłużyliśmy na baraże?
Odpowiedź jest jasna. Zmienić prezesa, później lekko pół składu, zacząć od obrony i próbować znowu. Ten sezon się skończył. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#99
|
|
Moltenis to był nasz najlepszy stoper od lat, szybki, pewny siebie, skoczny, a przede wszystkim inteligentny boiskowo.
To, że go odpalono po jednym poślizgu to było nieporozumienie.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#100
|
|
Jego nie odpalono, jeśli mnie pamięć nie myli, to poprosił o transfer z przyczyn osobistych.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#101
|
|
Markus, zrobię Ci tą przyjemność z racji tego, że jestem już lekko pijany - czy masz zamiar wyciągnąć pęto Królewskiego z ust i cokolwiek powiedzieć o dzisiejszym blamażu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#102
|
|
O i najlepszy piłkarz ligi zapakował piękne swojando.
To w sumie najlepsze podsumowanie tej rundy w naszym wykonaniu. Rudy WON. Zabierz ze sobą Juncę, Satruscośtam, Ratona i sfochowanego Villara. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#103
|
|
Niech sobie w du**y wsadzą ten puchar. Dzisiaj pokazali jaka w nich tkwi ambicja.
Cały ten Kutwa to się boi podejść do zawodników GKS-u. On się po prostu boi tak jak dziecko się boi dorosłego agresywnego mężczyzny. I na takich ananasach my chcemy drużynę budować. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#104
|
|
Baloniku mój malutki. Rośnij duży, okrąglutki. Balon rośnie, że aż strach. Przebrał miarę - no i trach!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#105
|
|
Chłop wszedł bo reszta udaje kontuzje? Czym jest gorszy niż Uryga czy Łasicki. Moim zdaniem właśnie taki Kutwa powinien grać. Może się czegoś nauczy.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#106
|
Piłkarzy powinniśmy dobierać patrząc, czy spełniają jakieś podstawowe kryteria motoryczne i fizyczne. No ale nie: my się lubujemy albo w zawodnikach z problemami o charakterze paralitycznym (Colley, Uryga, Satrustegui) albo inwestujemy w dzieci, które się boją własnego cienia. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#107
|
|
Wypierd... Wszyscy bez wyjatku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#108
|
|
Ja .......e ale wstyd....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#109
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#110
|
|
Noo straszny wstyd.
Wstyd to był w Rzeszowie i w Sosnowcu i w Głogowie i w Bielsku. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#111
|
Problem jest taki, że żaden z powyższych nie powinien u nas grać. My potrzebujemy na obronie zawodników szybkich, skocznych, zwinnych. A mamy same kołki wbite w ziemię albo dzieci jak Kutwa. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#112
|
|
A ponoć Hiszpanie mieli być gwarancją sukcesów.
Ale Katowice z Polskim trenerem i w zasadzie bez obcokrajowców pokazały wielkim gwiazdorom z Hiszpanii. Od samego początku wielokrotnie pisałem, że ten hiszpański cyrk nie wypali. Kikuś Ramirez i Albercik Rude grabarzami Wisły. Ale największym grabarzem i w zasadzie kimś najgorszym w całej historii Wisły jest Jarosław Królewski vel Zaskroniec z Hańczowej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#113
|
|
Ángel dziękujemy. W przekroju sezonu jako jedyny prezentowałeś profesjonalizm, ambicję i postawę godną Wiślaka na boisku.
Cała reszta wypierd... Począwszy od prezesa, poprzez dyrektora sportowego, trenera, skończywszy na zawodnikach, że szczególnym uwzględnieniem kapitana zespołu. Niestety marzenia się rzadko spełniają. Jeśli nie stanie się cud, zostaniemy zapewne z najgorszymi zawodnikami obecnego składu, wagonem szrotu naprędce ściągniętym i trenerem od tabelek ekscela. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#114
|
|
No nic.... po barażach... jedynie możemy kibicować, aby były derby w przyszłym sezonie w 1 lidze, ale to mało prawdopodobne.
Co do meczu... Uryga zawalił nam kolejny mecz, dzięki pieknemu podaniu do Eneko. Bramka na 1:1 bramkarza i chyba tam Łasicki patrzył się jak pięknie leci. Pierwszy błąd Białorusina. Rodado... no cóż... szkoda chłopaka, ale drużyny nawet bez takiego kozaka są wyżej od nas, więc u nas Messi nawet by nie pomógł. Co jest najbardziej w....iające w tym wszysktim? To, że przeciwnik w osłabieniu cementuje się, gra na większym zaangażowaniu przez co my walimy głową w mur, a w odwrotnej sytuacji rozjeżdżamy się momentalnie i przeciwnik ma spacerek z 3-5 brameczkami. To jest jakiś kosmos. Poza tym ... GKS grał typową rzeźnię, mordownię 1ligową, w tym dośrodkowania ze skrzydeł, z całej siły, bez pojęcia, byle wrzucić jak najmocniej i niech się dzieje Tylko Lechia w tej lidze jest ponad ten syf, reszta to podobna kopanina.Ehhh i znowu ten Człapała... nie mogę pojąć jak trener daje go do 18stki i toleruje jego człapanie bez żadnego zaangażowania i walki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#115
|
|
Wisła Kraków zagra w 4 lidze w 2025 roku.
Wykonało się. Mozna pisać, że czerwona kartka ustawiła.mecz no ale... Ta drużyna nie ma kompletnie pomysłu na grę. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#116
|
|
Jeżeli ktokolwiek użyje argumentu, że czerwo się nie należało i ustawiło mecz (a użyje go na pewno markus, drozd, wilczek i lesiu) powinien dostać dożywotniego bana z podpisem pod nickiem âskończony dureńâ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#117
|
Brawo, w pięknym stylu zrobione.![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#118
|
Czerwona jest ewidentna dla Eneko i tylko ktoś upośledzony to zakwestionuje. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#119
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#120
|
|

|
||||||
![]() |
|
|