
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#21
|
|
Miałem 3 dni przerwy od forum i treść pierwszego posta utwierdziła mnie w przekonaniu że to była dobra decyzja. Zapewne zamiast celebracji, świętowania i zwyczajnej kibicowskiej radości przetoczyło się przez forum to w wytykanie kto miał rację albo kto komu życzy porażki, kto jest nieomylny a kto jest wszechwiedzący.
W sumie to były jedne z najlepszych kibicowsko dni w moim życiu. Jak wynika z pierwszego postu to nie dla każdego. Szkoda. |
|
|

|
||||||
|
|