The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.05.2024, 09:38. Co tu sie odpiernicza?
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.

Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie.

W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze.

Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku.

Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia?


Moderacja, ogarnijcie sie troche.
Ostatnio edytowane przez As : 03.05.2024 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:51.