
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#1
|
|
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.
Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie. W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze. Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku. Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia? Moderacja, ogarnijcie sie troche.
Ostatnio edytowane przez As : 03.05.2024 o godz. 10:00.
|
|
|

|
||||||
|
|