
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
A tak na poważnie, SCT w samym swoim zamyśle nie jest głupim pomysłem. Jako społeczeństwo od kilkudziesięciu już lat, ciągle dążymy do ograniczania ilości samochodów w centrach miast. Wraz z rozwojem tych miast, obszar umownego centrum się rozszerza. Zresztą czy to SCT ma aż tak drakońskie ograniczenia jak to przedstawiasz? Zakładając już jej najostrzejszą restrykcję, od 1.07.2026 jeśli chodzi o samochody do 3.5 tony mamy: Diesel - Euro 5 lub rok produkcji > 2010 Benzyna - Euro 3 lub rok produkcji > 2000 source: https://ztp.krakow.pl/sct/wymogi-sct Kurde, serio? Przecież na te ograniczenia będą łapać się nawet niektóre modele Deawoo Matiza czy Fiata Uno XD Ja rozumiem, że Polskie spoleczenstwo do najbogatszych nie należy, ale jeśli kogoś nie stać na 26 letni auto, to znaczy, że SCT powinna być jego najmniejszym zmartwieniem bo najprawdopodobniej jest bezdomny. |
|
|

|
||||||
|
|