The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.03.2024, 19:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem tu bardziej chodzi o to że banda chorych z frustracji hejterów postanowiła zmieszać z gównem Rude za błędy Królewskiego i Sobolewskiego od razu, nie czekając nawet kilku meczy. Czy to MaLk, czy FraMat, czy Karherop, czy tzw. "krakowscy dziennikarze" - nie chodziło o to kim jest Rude, co chce grać, jaki ma wpływ na zespół (a takich rzeczy nie ocenisz po dwóch, ani czterech, ani nawet sześciu meczach) - był dla tych żałosnych frajerów kozłem ofiarnym. Nie można tak było jechać z Legendą Sobolewskim, ale po jego odejściu to juz puściły zwieracze...
Dlatego wrzucanie jak punktowali Sobolewski i Rude z tymi samymi rywalami tak kłuje w oczka.
Wyluzuj, ja rozumiem, że rzeczywistość lubisz dopasowywać do tezy, ale wszystko ma swoje granice śmieszności, a może nawet żałosności. Już zdążyłeś zapomnieć, że przy okazji "Legendy Sobolewskiego" w tym sezonie staliśmy akurat po jednej stronie i byłem w stosunku do niego dużo bardziej krytyczny niż dla Rudego?

Nawet nie chce mi się też szukać ile razy w swoich wypowiedziach na temat Rudego pisałem, że póki co nie ma oczekiwanych wyników, ale jest to ocena "póki co" i za wcześnie na oceny całościowe. Wyniki zresztą do dzisiaj są poniżej tego, czego potrzebujemy. Dość rzec, że do dzisiaj nie był w stanie wygrać dwóch ligowych meczów z rzędu, a - jak u późnego Sobolewskiego - rozpaczliwie potrzebujemy jakiejś serii zwycięstw żeby włączyć się do walki o awans bezpośredni.

Jak każdy (wliczając w to Twoje przysłowiowe "zaraz się rozkręci" w Brzęczkowej walce o utrzymanie), zapewne się nie raz i nie dwa myliłem się na tym forum w swoich ocenach, ale akurat tutaj nie mam sobie nic do zarzucenia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48.