
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#34
|
|
Ale rozumiem, że umiesz czytać? Czy polemizujesz jedynie z własnymi marami. Odpowiedz czy konieczność odrobienia 3 lub 4 punktów, na dystansie 30 punktów do zdobycia to jest tragedia?
Mamy za sobą już dwa trudne wyjazdy Opole i Gdynia, wynik 4 pkt. Wygraliśmy już dwa wyjazdowe mecze, czyli tyle co w całej zeszłej rundzie. Czy to jest sukces? Biorąc pod uwagę proroctwa, które mówiły, że po Arce Rude sam zrezygnuje, niewątpliwie jest lepiej niż forumowi spece prognozowali. Czyli punktowanie Rudego z drużynami z poza top6 jest progresem w stosunku do Sobola? Czy może to mieć wpływ na ostateczny efekt i uniknięcie "rzutu monetą"? Rude zagrał 5 meczów. W jednym drużyna dała plamę. W trzech stanęła na wysokości zadania. W jednym osiągnęła wynik nadspodziewany i dzięki temu dorzuciła do klubowej kasy około 1000 000 PLN. Na ten moment negatywne oceny projektu Rude są czystym defetyzmem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.03.2024 o godz. 13:16.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
|
|