The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku?
Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę 8 6,78%
Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki 24 20,34%
Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą 54 45,76%
Zdecydowanie nie! 27 22,88%
Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór 5 4,24%
Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.12.2023, 19:48
Markus jak zwykle fachowców po narodowości poznaje.
Największe sukcesy z polskimi klubami nie osiągali zagraniczni szkoleniowcy tylko z reguły Polacy lub trenerzy z krajów słowiańskich, ktorzy znali jezyk polski i posiadali podobną mentalność. Hiszpanskie eksperymenty na ławkach trenerskich to były albo przeciętne kadencje albo grube niewypały. Nue chce mi się tu przytaczać nazwisk, bo trochę iberyjczyków się przez tą ligę przewinęło, z reguły kończyło się klapą. Wyjątkiem był właśnie Carillo, bo jego Wisła zagrała dobrą rundę po czym odszedł. Nie jest powiedziane, żeby te wyniki utrzymał, bo np Kiko też miał pierwszą rundę przyzwoitą.

Hiszpański trener, który nie zna realiów polskiej ligi, nie zna naszych piłkarzy i nie mówi po Polsku w drużynie w której w dalszym ciągu 2/3 szatni mówi wyłącznie po polsku to jeszcze większe ryzyko niż powierzenie drużyny Jopowi lub gdyby Kiko przejął pałeczkę po Sobolu.

Nowy trener z Hiszpanii to rownież opcja mało realna. Kiko to inteligentny facet, on wie że w naszej obecnej sytuacji nie ma to racji bytu. W przeciwieństwie do Markusa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.12.2023 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.