
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku? | |||
| Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę |
|
8 | 6,78% |
| Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki |
|
24 | 20,34% |
| Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą |
|
54 | 45,76% |
| Zdecydowanie nie! |
|
27 | 22,88% |
| Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór |
|
5 | 4,24% |
| Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Polemizowanie z ludźmi, którzy nie widzą różnic w sytuacji Lecha, a sytuacji Wisły i próbują wmawiać, że obcokrajowcy w drużynach i sztabach trenerskich nie mają nigdy sukcesów i są problemem, a nie szansą, nie zasługują na jakiekolwiek słowa komentarza.
Podobnie jak obarczanie obcokrajowców winą za porażki czy złe wyniki, do których w głównej mierze przyczyniali się fatalni polscy trenerzy, działacze, czy pozostali polscy zbyt słabi zawodnicy w drużynach (takich przypadków też było pełno). Zresztą nawet w tym Lechu Poznań postawienie na Hiszpana Bakero i obcokrajowców dało wspaniały efekt w postaci kapitalnej gry w Lidze Europy i historycznego zwycięstwa z Manchesterem City 3:1. W tamtym Lechu bardzo ważną rolę odgrywali obcokrajowcy, bez których drużynie nie udałoby się odnosić ówczesnych sukcesów (np. Rudnevs, Stilic, Arboleda, Buric, Luiz Herniquez, Injac, Djurdjevic, Krivets itd.). U nas postawienie na Hiszpana Carrillo dało skok jakościowy w grze drużyny, podobnie jak postawienie na Hiszpanów przed rokiem i to pomimo beznadziejnego Sobolewskiego wraz ze sztabem trzymanego na siłę przez właściciela. Powinny liczyć się umiejętności i możliwości oraz finanse, a nie paszport. Jak ktoś chce dawać zarabiać polskim menedżerom łatwe pieniądze za wciskanie do polskich klubów marnych zawodników i trenerów kosztem obcokrajowców, jego sprawa. Ale niech nie próbuje dorabiać do tego chorych ideologii i przekłamywać historyczne fakty na modłę swojego idola Jerzego Urbana.
Ostatnio edytowane przez Markus : 18.12.2023 o godz. 20:39.
|
|
|

|
||||||
|
|