|
Wrzut z autu to kryminał, ale podanie było do Dudy, celne, normalny zawodnik taką piłkę przyjmuje albo wybija, a nie olewacko przepuszcza. Człapie gówniarz w jednym tempie, podać na 5 metrów nie potrafi, dramat. Jak nie ma siły to prosi o zmianę i tyle, a nie zawala bramkę bo ledwo łazi. Sobolewski też tuman zmienił tego Hiszpana, a zostawił smenta Dude. W przodzie też miał patelnie dograną to nawet nie próbował jej sięgnąć, przepuścił sobie i ch...
Wszedł za niego Gogół i zaczął robić to na co nasz błyskotliwy sztab nie wpadł. Pół meczu leje, to się k... strzela z każdej pozycji i idzie na dobitkę. Poziom taktyczny tych ludzi jest dramatyczny.
|