
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#33
|
|
Też nie widzę tu skrajnych postaw.
Jesteśmy klubem, który na dziś musi wrócić do ekstraklasy i tam się ponownie zadomowić. Nie zrobimy tego w tym roku ani przyszłym, akademią i wychowankami. Możemy to zrobić profesjonalnymi piłkarzami, którzy potrafią grać w futbol i chcą osiągnąć jakiś sukces (są zmotywowani). Jeśli zarząd i sztab im w tym nie przeszkadzają, lecz zadanie starają się ułatwić, cel może zostać osiągnięty. A akademia? Tak naprawdę może zacząć poważnie działać po osiągnięciu stabilizacji finansowej przez klub, który będzie mógł systematycznie przeznaczać na akademię coraz więcej pieniędzy. Zresztą już teraz socios finansują projekty i pracę Akademii. |
|
|

|
||||||
|
|