
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Warto też podkreślić, że aby taki piłkarz pokazywał swoje umiejętności musi być ogólnie zespół dobrze zbudowany, zmotywowany. Inaczej każdy talent przepadnie przy chujowym trenerze, prezesie klubu itd. I co najważniejsze tu można spojrzeć na przykład Rakowa - piłkarz będzie dobry jeśli bedzie odpowiednio dobrany do drużyny. Niejeden się nie sprawdzi w Wiśle czy każdym innym klubie jeśli nie będzie pasował do stylistyki zespołu = trzeba wiedzieć jakie transfery robić, jeśli się tego nie wie a jeszcze na dodatek ma się chujowych trenerów i prezesów to można jedynie strzelając w ciemno robić transfery i sprowadzać tony szrotu. Wiele tu było rozkminek jak piłkarze muszą się zgrać, że trener potrzebuje x czasu żeby swoje schematy czy myślenie wpoić, że to kwestia długich miesięcy jak nie lat(Brzęczkowo-Kubusiowe .......enie poparte przez pożytecznych idiotów). I co? I tak na prawdę Wisłą Sobolewskiego, Kiko i Krolewskiego, zbudowana w 2 miesiące jest lepsza, wygląda nieporównywalnie lepiej do tej gdzie Kuba jako właściciel mieszał, kręcił wraz z Braciszkiem prezesem czy innymi niekompetentnymi dyrektorami sportowymi i trenerem bez jaj Wujaszkiem jebanym, który nie dość, że nic nie umie to jeszcze mentalnie zajeżdżał nasz szrot wmawiając im, że nic się nie da i na wszystko trzeba lat pracy... Okazało się, że można za bezcen porobić jak na I ligę zajebiste transfery, jakoś to zgrać w 2 miesiące i po prostu grać, trenować, bez tego zbędnego .......enia Brzęczka jakie życie jest ciężkie i jak wszędzie za rogiem czają się źli hejterzy, oraz bez tego mieszania Kubusia wraz z Dawidkiem czy innym Nowakiem cwaniakiem. Odstawiono cwaniaków w ....u. Zatrudniono właściwie aby jednego, kompetentnego Kiko, trenera idiotę zamieniono na średniego trenera ale chociaż motywującego zamiast płaczacego nad losem swoim i innych i efekt przyszedł z miesiąca na miesiąc. Kurtyna ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
|
|