The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 11.03.2023, 19:57
Wideo:

https://instagram.com/stories/wislak...d=MDJmNzVkMjY=

Piłkarze i kibice Wisły po meczu z GKS-em Tychy. Ogień!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.03.2023, 19:59
Zasłużenie proszę Państwa
Ostatnio edytowane przez filemon : 11.03.2023 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 11.03.2023, 20:28
filemon napisał(a):Wyświetl post
Pewnie zrobił tak, żeby to na nim się skupiły prowokacje GKSu a nie na Luisie, od początku chcąc przed samym karnym oddać piłkę Fernandezowi. Dużo zawodników/drużyn tak zresztą robi.
Poza tym sam dobrze wykonuje karne, więc gdyby Fernandez nie czuł się na siłach to był drugi na liście.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 11.03.2023, 20:37
Emocje do samego końca jak w eliminacjach do LM
Wreszcie walczymy i wyszarpujemy zwycięstwo niezależnie od okoliczności.
Ilość akcji ofensywnych oraz strzałów co najmniej na zadowalającym poziomie.
Widać, że zespół myśli na boisku - nie wychodziło górą, próbowaliśmy po ziemi.

No i najważniejsze - punkty się zgadzają.
Nie ma co marudzić odnośnie detali - Byle Tak Do Końca!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 11.03.2023, 20:40
To co dziś James pokazał to jest absolutny kosmos. Nie ma żadnej opcji aby ktokolwiek mógł mu zagrozić. Nie pamiętam kiedy my ostatnio mieliśmy pomocnika choćby zbliżonej klasy.

(tak na marginesie: po ch** nam ta cała akademia kształcąca upośledzonych fizycznie i techniczne impotentów piłkarskich?)

Sobolewski chyba miał plan aby z tego meczu wyszarpać punkt: nie jestem w stanie inaczej wytłumaczyć sobie oddania placu Tychom w sytuacji gdy zdobyliśmy prowadzenie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 11.03.2023, 20:42
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
To co dziś James pokazał to jest absolutny kosmos. Nie ma żadnej opcji aby ktokolwiek mógł mu zagrozić. Nie pamiętam kiedy my ostatnio mieliśmy pomocnika choćby zbliżonej klasy.
No szkoda tylko ,że zjebał piłkę ,która powinna nam przynieść bramkę na 2-1
Co nie zmienia faktu,że James jest dużym wzmocnieniem
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 11.03.2023, 20:43
ktoś gdzieś zasłyszał na jakich warunkach jest możliwość wykupienia Jamesa, o której wspominał Jaro?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 11.03.2023, 20:50
Jeśli James będzie prezentować taką dyspozycję do końca rundy, to wątpię, że będziemy w stanie go tu zatrzymać.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.03.2023, 21:13
Nie ma opcji wykupu. Jest tylko opcja przedluzenia wypozyczenia o kolejny sezon w przypadku awansu.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 11.03.2023, 21:19
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11
Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 11.03.2023, 21:37
Nie przesadzajmy z Jamesem. To jest bardzo dobry grajek, który przerasta tą ligę, ale pamiętajmy ze to tylko 1 liga. Potrafi fajnie zagrać w tempo, ale nie ma co go porównywać do Ashrafa. W samym meczu z Tychami miał co najmniej dwie groźne straty i parę podań do nikogo. Bardzo fajny piłkarz na nasze warunki, ale przestańmy przesadzać. Ja wątpię, aby ustawiała się po niego kolejka chętnych, to nie ESA.

Moim zdaniem lepszy mecz od niego rozegrał Basha - bo faktycznie był bezbłędny i karny na nim. Przez 10 minut jak obaj byli na murawie to nasza gra w środku pola była rewelacyjna piłka chodziła jak po sznurku, byłem zdziwiony, że Sobol wprowadzał Dudę.

Tachi był po prostu słabiutki.

Fajnie, że udało się wygrać, bo pechowo się ten mecz układał.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 11.03.2023, 21:42
Brawo,w koncu po jakichs 3 latach da sie ,ba mozna powiedziec ze ogladanie Wisly to nie katorga a przyjemnosc.

Sa emocje,druzyna wie co i jak a to najwazniejsze.W sumie zaczne chyba twierdzic ze Sobol pokazuje ze potrafi.
najpierw Opole teraz Tychy ,my im te punkty praktycznie zesmy wyrwali na żywca
teraz to jakby inny zespoł ,od tego ktory kompromitował sie na Chojnicach czy innych potęgach.
Teraz trzeba konsekwencji + liczenia ze LKs albo Ruch potracą punkty i moze uda sie złapac kontakt,tej ligi nawet nie trzeba wygrać ,drugi to tez zwyciezca.
A jak nie to baraze 30 tys ludzi na meczu,zapowiada sie to niezwykle ciekawie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.03.2023 o godz. 21:44.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 11.03.2023, 21:46
Cytat:
Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.

Warto też podkreślić, że aby taki piłkarz pokazywał swoje umiejętności musi być ogólnie zespół dobrze zbudowany, zmotywowany. Inaczej każdy talent przepadnie przy chujowym trenerze, prezesie klubu itd. I co najważniejsze tu można spojrzeć na przykład Rakowa - piłkarz będzie dobry jeśli bedzie odpowiednio dobrany do drużyny. Niejeden się nie sprawdzi w Wiśle czy każdym innym klubie jeśli nie będzie pasował do stylistyki zespołu = trzeba wiedzieć jakie transfery robić, jeśli się tego nie wie a jeszcze na dodatek ma się chujowych trenerów i prezesów to można jedynie strzelając w ciemno robić transfery i sprowadzać tony szrotu.

Wiele tu było rozkminek jak piłkarze muszą się zgrać, że trener potrzebuje x czasu żeby swoje schematy czy myślenie wpoić, że to kwestia długich miesięcy jak nie lat(Brzęczkowo-Kubusiowe .......enie poparte przez pożytecznych idiotów). I co? I tak na prawdę Wisłą Sobolewskiego, Kiko i Krolewskiego, zbudowana w 2 miesiące jest lepsza, wygląda nieporównywalnie lepiej do tej gdzie Kuba jako właściciel mieszał, kręcił wraz z Braciszkiem prezesem czy innymi niekompetentnymi dyrektorami sportowymi i trenerem bez jaj Wujaszkiem jebanym, który nie dość, że nic nie umie to jeszcze mentalnie zajeżdżał nasz szrot wmawiając im, że nic się nie da i na wszystko trzeba lat pracy...

Okazało się, że można za bezcen porobić jak na I ligę zajebiste transfery, jakoś to zgrać w 2 miesiące i po prostu grać, trenować, bez tego zbędnego .......enia Brzęczka jakie życie jest ciężkie i jak wszędzie za rogiem czają się źli hejterzy, oraz bez tego mieszania Kubusia wraz z Dawidkiem czy innym Nowakiem cwaniakiem.

Odstawiono cwaniaków w ....u. Zatrudniono właściwie aby jednego, kompetentnego Kiko, trenera idiotę zamieniono na średniego trenera ale chociaż motywującego zamiast płaczacego nad losem swoim i innych i efekt przyszedł z miesiąca na miesiąc. Kurtyna
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 11.03.2023, 21:48
Markus napisał(a):Wyświetl post
Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.
akurat z nim chyba jest inna historia..
wcześniej grał super, domagał się powołania do 1 reprezentacji.. później chyba się pokłócił z trenerem i wylądował w MLS, gdzie grał dużo w klubie, gdzie yeboah siedzi na ławie.. w normalnych warunkach by raczej do nas nie trafił. na pewno nie do 1 ligii
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 11.03.2023, 21:48
Poza meczem z Arką, w pozostałych 4 meczach byliśmy drużyną dużo lepszą ,co nie znaczy ,że to były łatwe zwycięstwa, bo ten dzisiejszy karny sędzia podyktował w osttaniej 4 tej doliczonej minucie
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 11.03.2023, 22:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy z Jamesem. To jest bardzo dobry grajek, który przerasta tą ligę, ale pamiętajmy ze to tylko 1 liga. Potrafi fajnie zagrać w tempo, ale nie ma co go porównywać do Ashrafa. W samym meczu z Tychami miał co najmniej dwie groźne straty i parę podań do nikogo. Bardzo fajny piłkarz na nasze warunki, ale przestańmy przesadzać. Ja wątpię, aby ustawiała się po niego kolejka chętnych, to nie ESA.

Moim zdaniem lepszy mecz od niego rozegrał Basha - bo faktycznie był bezbłędny i karny na nim. Przez 10 minut jak obaj byli na murawie to nasza gra w środku pola była rewelacyjna piłka chodziła jak po sznurku, byłem zdziwiony, że Sobol wprowadzał Dudę.

Tachi był po prostu słabiutki.

Fajnie, że udało się wygrać, bo pechowo się ten mecz układał.


rzecz jasna Twoja ocena nie ma nic wspólnego z tym, że Basha był sprowadzony przez ukochany przez Ciebie klan Błaszczykowskich?
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 11.03.2023, 22:45
Wojtas napisał(a):
najpierw Opole teraz Tychy ,my im te punkty praktycznie zesmy wyrwali na żywca

Taki zmodyfikowany ,,Kiko time" sprzed 6 lat.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 11.03.2023, 22:46
Zaslużone zwyciestwo ekipy ktora jest pewna swoich umiejetnosci. Wkazdym meczu tej rundy były momenty gdy wchodziliśmy na poziom który miażdżył rywala gdy sytuacja tego wymagała. Cholernie szkoda tyle straconych punktów jesienia. Ekstra 5-6 punktow i byłbym spokojny a tak musimy być bezbłędni i nawet to moze nie wystarczyć.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 11.03.2023, 22:47
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..

Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.
Mi się wydaje że w takich warunkach jak dzisiaj to oni i tak dali z siebie 200%. Takie tempo jak narzucili w 1 połowie w śniezycy, wietrze, okropnie śliskiej murawie, temperaturze bliskiej 0 i przeciwniku całkowicie zamurowanym musiały ich kosztować bardzo dużo sił. Bramka za bardzo ich rozluźniła


W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.

Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.

A i Basha dzisiaj forma top.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 11.03.2023, 23:24
wideo skrót & gole z meczu Wisła 2-1 GKS Tychy:

https://www.youtube.com/watch?v=dOtvb8UpfSU

OGIEŃ!!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 11.03.2023, 23:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post

W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.

Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.

A i Basha dzisiaj forma top.

Przeciwnik beznadziejny a i tak w Tychach nawet przy naszym prowadzeniu wtopilismy 1;3 ,gdzie 2 połowa to była tragedia.
Dzis mozna powiedziec ze to juz inna Wisła ,bez wujka ktory miał respekt i bał sie wszystkich rywali konczac na Skrze ,z normalnym trenerem,wlascielem i bez chorej atomsfery dookoła

niemozliwe jednak istnieje.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 12.03.2023, 00:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Przeciwnik beznadziejny a i tak w Tychach nawet przy naszym prowadzeniu wtopilismy 1;3 ,gdzie 2 połowa to była tragedia.
Dzis mozna powiedziec ze to juz inna Wisła ,bez wujka ktory miał respekt i bał sie wszystkich rywali konczac na Skrze ,z normalnym trenerem,wlascielem i bez chorej atomsfery dookoła

niemozliwe jednak istnieje.
Nie tylko z tym beznadziejnym rywalem przegraliśmy na jesień. Nawet nie ma do czego wracać.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 12.03.2023, 00:27
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 12.03.2023, 00:40
wg mnie mamy mocniejszy skład niż w momencie, gdy spadaliśmy.. Królewski sam powiedział, że w przypadku ew. awansu nie będzie żadnej rewolucji i w większości będą grali Ci sami zawodnicy.. wzmocnić 2-3 pozycje kozakami, szczególnei w obronie i moglibyśmy grać ale zostawmy to póki co na później
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 12.03.2023, 01:07
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
Patrząc że każdy z zawodników podstawowej 11 ma już epizody lub całkiem duże doświadczenie w grze na podobnym poziomie co esa (Ligue 2 czy Laliga 2 to podobny poziom), to tak, szansa by była. Stal Mielec, Widzew czy Warta pokazuja że w tej przeciętnej lidze liczy się przede wszystkim drużyna, a nie zlepek indywidualności.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 12.03.2023, 06:44
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
Trzeba by uzupełnić ławkę, ale taki zespół miałby szansę się spokojnie utrzymać. To nie są piłkarze dla których poziom Ekstraklasy jest nieosiągalny - wielu grało na porównywalnym lub lepszym w swoich karierach, często to ciężkie kontuzje ich wyrzuciły poza obieg.

Tychy to była jedna z najbardziej żałosnych z drużyn z którymi graliśmy a i tak zwycięstwo (mimo że zasłużone) przyszło nam ciężko wywalczyć. To tak apropos genialnych strategów piszących kiedy Fernandez powinien się wykartkować. Dla nas każdy kolejny mecz jest finałem. Teraz przynajmniej jest materiał piłkarski który daje realne nadzieje na wynik, wygrywamy jakością.

Słabo że z takimi leszczami nie potrafiliśmy zachować czystego konta.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 12.03.2023, 06:46
Żyro,Młyński i Duda dali takie zmiany , że idz Pan w ch*j z takimi zmianami...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 12.03.2023, 07:17
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Żyro,Młyński i Duda dali takie zmiany , że idz Pan w ch*j z takimi zmianami...
Młyński - faktycznie nędza. Wszedł na zmęczonych rywali i nic nie zrobił, dał tylko czas Tychom bezmyślnie faulując. Trzy półki niżej niż Villar.

Duda - dobra zmiana, po trzech słabych meczach z rzędu. Same dobre podania, nie zwalniał akcji, nie przeszkadzał, dobrze prowadził piłkę - to po faulu na nim była druga żółta za odkopnięcie piłki. Rewelacji nie było, jest ewidentnie najsłabszy z czwórki środkowych pomocników i to z dużą stratą, ale jak na niego dobry mecz.

Żyro - to jego strzał próbował dobijać Basha. Oddał w sumie dwa, jeden niestety w środek z dużej odległości. Był aktywny, dodatkowo kiedy już prowadziliśmy mądrze szanował piłkę - w odróżnieniu od Fernandeza który niepotrzebnym przeżutem uruchomił kontrę. Grał krótko ale dołożył cegiełkę do zwycięstwa zespołu.

Naprawdę, trudno żeby w pierwszej lidze mieć mega zawodników na ławce rezerwowych, z wielu powodów - nie tylko finanse ale też fakt że pierwszy skład wymagał przebudowy i trudno kogoś dobrego przekonać do gry w takiej dziczy. Większość naszych nowych piłkarzy znalazlo się na sporym zakręcie piłkarskim, inaczej na ofertę Wisły nawet by nie spojrzeli.

W trudnym momencie meczu trzech na czterech zawodników pomogło wchodząc z ławki, przy czym nie wiem czy Basha nie ma potencjału na pierwszy skład (reszta wiem że nie ma, ew. Żyro może wejść za Rodado gdyby ten obniżył loty).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.03.2023 o godz. 07:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 12.03.2023, 07:57
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Na świeżo - Rodado do pożegnania w lecie. Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie sytuacji.
Niestety kontrakt do 2025, a łoś który by go kupił/wypożyczył pewnie się nie znajdzie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 12.03.2023, 08:19
Przerzut Fernandeza był bardzo mądry problem w tym, że do cipy Młyńskiego, który tylko czasem łaskawie ruszy dupę do piłki, a najczęściej stoi i czeka h wie na co.

Dobrze zauważył Karherop w normalnych warunkach ten mecz skończyłby się 4:0. Kiedy poprawi się pogoda i boiska to zwłaszcza u siebie będziemy nie do ruszenia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.