
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#11
|
|
Warto sprawdzić kto grał we wczorajszym sparingu:
Skład wyjściowy: Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito. Pierwsza zmiana (31'): Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Druga zmiana (46'): Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Ostatania zmiana (62'): Mula, Rodado, Fernandez, Miki Villar, Tachi, Igbekeme, Junca, Moltenis, Jaroch, Biegański, Łasicki, Myślę, że ci co grali po ostatniej zmianie to skład wyjściowy na GKS T. Taki dokładnie był wyjściowy na GKS K.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.03.2023 o godz. 14:07.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
|
|