
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#7
|
|
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:
1. Linia obrony: dokładnie taka sama, jak w meczu z Resovią. 2. Rodado zbyt zmęczony pressingiem żeby strzelać gole. 3. Polowanie Arki na nogi Wiślaków, w szczególności Fernandeza. 4. Spuszczona w dół głowa Młyńskiego, zjedzonego przez presję gry w rodzinnym mieście. 5. Sapała oddychający rękawami w okolicach 35 minuty 6. Nieudana zmiana Żyro. 7. Gorączka po SFG w naszym polu karnym Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie ![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|

|
||||||
|
|