
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#11
|
|
Sztab szkoleniowy zostaje? Sztab medyczny zostaje?
Oto ich nazwiska: Kazimierz Kmiecik, Radosław Sobolewski, Tomasz Mazurkiewicz, Michał Siwierski, Damian Salwin, Leszek Dyja, Karol Biedrzycki, Krzysztof Siłka, Mariusz Urban, Marcin Bisztyga, Artur Łaciak . Czyli zostaje znów jedna i ta sama "banda", która wykończy kolejnego trenera Wisły. My potrzebujemy nowego otwarcia, nowych ludzi, świeżości. Wymiana jednego Brzęczka niewiele zmieni. |
|
|

|
||||||
|
|