
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline |
#11
|
Pierwsze - nie jestesmy Warta, dzieki za wyjasnienie. Drugie - Legia jest po ciezkim meczu ze Slavia w ktorym grala 87 minut w 11 vs 10. A wczesniej nie zagrala przelozonego meczu w lidze. Teraz chcialbys porownac obecna kadre Slavii Praga do naszej ? Czy to ten sam lub chocby porownywalny stopien trudnosci ? Jaka my mamy kadre ? U nas zagrali - 22-latek grajacy 10 mecz w lidze, 20-latek majacy ich sporo wiecej,ale naprawde grajacy 6-ty mecz,w tym 3-ci od poczatku po polrocznym odstawieniu przez klub, 20-latek grajacy 13 mecz w ekstraklasie, 21-latek grajacy 2 pelny mecz w sezonie,a wczesniej majacy przerwe od...marca tego roku po ciezkiej kontuzji. U nich Nawrocki i Holownia - od biedy mozna uznac ich za podobnych graczy do tej czworki, Nawrocki niedoswiadczony,ale jak grasz w juniorach Werderu Brema to o czyms to jednak swiadczy. A poza tym bylo jakies porownanie ? Naprawde chcesz porownywac kadre Legii nawet z ubytkami do kadry Wisly ? I co tu ma do rzeczy ogladanie ekstraklasy ? Ja nie jestem w euforii,ale zastanawiam sie,dlaczegoz to mam deprecjonowac 3 punkty z Legia ? Z Leczna bylo be, bo Leczna slaba,z Legia bylo be,bo nie w tym momencie, a jak wygramy z Lechia,to tez niefajnie,bo Stokowca zwolnili... Az sie boje ogladac Wisle w dalszej czesci sezonu ! ![]() Przypomina to rozmowy z "wielbicielami" Lewandowskiego onegdaj... - Ale on strzela tylko slabeuszom,z mocnymi nie daje rady ! - To co, Messiemu przestaniemy zaliczac bramki z Rayo,Huesca,Elche czy Sociedad ?
Ostatnio edytowane przez wyar : 29.08.2021 o godz. 23:57.
![]()
You'll never know...
|
|
|

|
||||||
|
|