
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 03.2018
Offline |
#20
|
|
Ja tylko mam nadzieję że nikomu nie strzeli do głowy pomysł zwalniania Skowronka (a były takie komentarze przy ewentualnej stracie pkt wczoraj). On robi niesamowitą robotę, jak sam mówi praca trenera to jego pasja. Wisła nie jest pierwszą drużyną którą potrafi poukładać a wczoraj było widać że przygotował idealnie drużynę pod grę crakovi. Wisła była wczoraj o niebo lepszą drużyną a tamci biegali jak dzieci we mgle i to na wyjeździe, bez dopingu. Pięknie
|
|
|

|
||||||
|
|