The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 04.03.2020, 12:20
Boracik86 napisał(a):Wyświetl post
Najwyraźniej dla niektórych patologia opisana przez Ciebie jest niewystarczająca jeszcze
Oni są boscy


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 04.03.2020, 12:42
Chyba wszystko już zostało napisane więc dodam tylko krótkie: WISŁA PANY!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 04.03.2020, 22:03
Dobra trza coś skrobnąć, żeby nie było...

Radość ogromna, walka potworna, zaangażowanie drużyny 109,6 %.

Strasznie cieszy mnie ten remis z Płockiem, gdyby nie on to nie świętowalibyśmy zwycięstwa.

Szkoda Niepsuja.

Słabo Tupta i jak dla mnie Wojtkowski :]

Szkoda, że żydek ma kontuzje, gdyż myślę, że coś ustrzeliłby wczoraj.


ProbieŹ cw... a le a le a le


HAHAHA !!!!

ROZKMINA ROKU PARCHATEGO BEZMÓZGA :

"GDYBYŚMY WIĘC ODWRÓCILI SZCZĘŚCIE Z MECZU Z ARKĄ NA MECZ Z GTS-EM, A NIESZCZĘŚCIE Z DERBÓW NA ARKĘ TO ZAMIAST GOLA HANKI W GDYNI MIELIBYŚMY TRAFIENIE GŁÓWKĄ HELIKA PRZECIW GTS-OWI - TYLKO, ŻE WÓWCZAS Z ARKĄ PRZEGRYWALIBYŚMY DO PRZERWY 0-2, A Z GTS-EM PROWADZILIBYŚMY 1-0 PO PIERWSZEJ POŁOWIE I MECZE POTOCZYŁYBY SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ!"
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.03.2020 o godz. 22:28.

Odpowiedz cytując
lokiec16
Junior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 04.03.2020, 22:32
Cytat:
ROZKMINA ROKU PARCHATEGO BEZMÓZGA :
jaki sens ma czytanie forum zydow? chyba nie masz co z czasem robić...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 04.03.2020, 22:49
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Strasznie cieszy mnie ten remis z Płockiem, gdyby nie on to nie świętowalibyśmy zwycięstwa.
Nie zmyślasz?
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 04.03.2020, 22:59
lokiec16 napisał(a):Wyświetl post
jaki sens ma czytanie forum zydow? chyba nie masz co z czasem robić...
Pierwszy raz zrobiłem to z dwa lata temu... Straszny mam ubaw, śmiech, komedia, wszystko tam jest, polecam serdecznie, takiego zakompleksienia i frustracji nie ma nigdzie...

ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Nie zmyślasz?
Nie, losy potoczyłyby się inaczej i pewnie dostalibyśmy w cymbał :]


Blixa napisał(a):Wyświetl post
Piekny mecz. Pokazalismy tym szmaciarzom ich miejsce.
Nic nie pokazaliśmy im, bo oni doskonale sobie zdają sprawę z tego w jakim miejscu są, są świadomi również, że są za nami od zawsze. Stąd ich nienawiść i kompleks, wiedzą, że nam NIGDY nie dorównają.

Większość tych "kibiców" pijaczyn bez zębów, gdzie jedyną rozrywką jest flaszka po 40stym roku życia , bo baba w domu paskudna i gruba/śmierdząca zdaje sobie sprawę z tego, że w swym marnym żywocie nie doczeka czasów MP o dogonieniu nas w glorii i chwale, którą zdobyliśmy nie wspominając .
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.03.2020 o godz. 23:10.

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 05.03.2020, 05:03
Na mecz Lech-Gornik przyszlo 8634 widzow a to oznacza, ze wskakujemy na 2 miejsce



I jeszcze jakze mila tabela za 5 kolejek i 10 kol




I jako bonus tabela od meczu z Pogonia czyli po skonczonej serii 10 porazek
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 05.03.2020, 12:08
https://gazetakrakowska.pl/derby-kra...ar/c2-14837522

W Buchalika też rzucali i przy rożnych jak nasi wykonywali.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.03.2020 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując
Batiar
Junior Member
 
Od: 11.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 05.03.2020, 14:00
Już dwa dni po Derbach, a w głowie ciągle plątanina myśli. Czy to był sen, czy jawa? Wisełka zagrała tak, jak powinna była zagrać. Czyli koncertowo. Od początku do końca. Brawo! Tak dalej trzymać!


Tak sobie też myślę, że w sumie to bardzo dobrze, że trenerem sąsiadki jest pan Probierz. Ja mu tam życzę jeszcze wielu lat na ławce trenera Pasów.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 05.03.2020, 14:53
Strata gola w 95min to najlepsze co mogło nam się stać! Dzięki Uryga!
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 05.03.2020, 18:31
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
Strata gola w 95min to najlepsze co mogło nam się stać! Dzięki Uryga!
Jestem tego samego zdania, a pokemony nie kumają o co chodzi

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 05.03.2020, 19:29
Uryga wychowanek ,wiedział co robi hah !
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 05.03.2020, 22:08
Cycu napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/derby-kra...ar/c2-14837522

W Buchalika też rzucali i przy rożnych jak nasi wykonywali.
Najlepsze jest to, że koleś stoi sobie w pierwszym rzędzie, na nieogrodzonym sektorze, przed nim stoi steward/ochroniarz i jak niby nigdy nic pije sobie flaszkę, po czym rzuca nią sobie na oczach ochroniarza w piłkarzy.

Ochroniarz sobie tylko popatrzył ze znudzeniem na flaszkę, która po trafieniu w zawodników wylądowała na murawie. Co ciekawe ma on na plecach logo firmy ochroniarskiej "Hektor", której prezesem był Jacek P., skazany niedawno w procesie o kupowanie meczów na korzyść Cracovii, co można przeczytać na Interii: https://sport.interia.pl/pilka-nozna...i-,nId,4298531

Ostatnio ostrzał fajerwerkami sektora gości, teraz takie kwiatki, nie wygląda na to, że ta firma dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.




Odpowiedz cytując
Romendacil
Junior Member
 
Od: 02.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 06.03.2020, 10:02
Od wtorku wieczorem uczucie fantastyczne!!! To zwycięstwo to lewy sierpowy wymierzony w tą KSowską obłąkaną narrację.
Brawo drużyna i sztab trenerski! Brawo kibice za akcję z przejazdu drużyny i powitanie!!!! Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 07.03.2020, 19:50
Morda się cieszy i to bardzo a craxa no cóż...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:42.