The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.12.2019, 16:46
Nie, nie zdarzają się takie mecze...

Cytat:
Piłkarze "Białej Gwiazdy" zanotowali drugą najwyższą porażkę w historii. Ostatnio takie upokorzenie na klub spadło w 1956 roku, gdy Legia wbiła mu 12 bramek. Ostatni raz wynik 7:0 w polskiej ekstraklasie odnotowano jesienią 2004 roku, gdy Zagłębie Lubin zdemolowało GKS Katowice. I jeszcze jedna ciekawostka: dla Legii był to drugi mecz w XXI wieku, w którym udało się strzelić rywalowi siedem bramek. Przed Wisłą Kraków podobny los podzieliła Polonia Warszawa - przegrała 7:2 z Legią w derbach stolicy w marcu 2004 roku.

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Argument tak głupi, że aż szkoda go komentować. Każdy trener kiedyś był w sytuacji że "nigdzie nie pracował". Skowronkowi też szybko podziękowali w Pogoni jak już mamy być tacy skrupulatni.

Mogę iść w zakład, że w 2020 roku Stolarczyk dostanie pracę, najniżej w 1 lidze.

Nie przypadkiem był rozważany jako trener Zagłębia i Lecha. Ale wiadomo, nikt tak nie oceni jak forumowicz TWSD.
I próbujesz to nieudolnie komentować . Żelazna logika. Lubię zawsze rozmawiać opierając się na faktach, Ty preferujesz bajkopisarstwo. Stolarczyk został szybko zweryfikowany w Pogoni, a potem przez całą ligę(przez wiele lat) nie był rozpatrywany jako trener. Skowronek(co to za idiotyczne zestawienie?) od zawsze był i pracował w zawodzie trenera(w kilku miejscach został zweryfikowany i się sprawdził). Na dzisiaj Pan Maciej ma blisko 50 lat i praktycznie zerowe doświadczenie w trenerce. Rozumiem, że zaraz zacznie się dyskusja(przecząca faktom), że tak nie jest... trudno się na tym poziomie rozmawia, bo to tak jak komentować "wydarzenia" w tv publicznej .

Dlaczego Isza liga? Co się stało? Nagle ten dobry trener ma schodzić poziom niżej? Coś w niego niezbyt silnie wierzysz . Kurde, tutaj zachwalanie, tu Lech, Zagłębie, a nagle Isza liga . Trzeba było pisać petycję w obronie trenera Stolarczyka. Ciemny lud niestety chciał zwolnienia. Trudno zrozumieć dlaczego. Porażek w tym roku było zaledwie 20? To przecież klub na poziomie Zagłębia Sosnowiec, więc czemu my się dziwimy(nawet jak nikt takich rezultatów od lat w tej lidze nie notował).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 26.12.2019 o godz. 17:07.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.