The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2019, 20:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jak to złe wybicie pod presją to nie jest babol ? To czym to jest skoro pilkarz pod presja jest przez 90 minut? To jest brak chlodnej głowy, czyli popełnia bład czyli babola
Z racji ze troche ogladam, wskaz przyklady o ktorych mowisz powyzej, tych bardzo pewnych ktorzy walą babole - dla mnie Plach to nr 1 w lidze jak coś.

czy zagral dobry mecz z Gornikiem? Imho zagral poprawnie, bo jak bedziemy sie jarali tym ze nic nie zajebał... to słabo to wyglada.

Brak konsekwencji ? od poczatku znasz moje zdanie nt. Lisa bo wiele razy byla polemika i ono sie nie zmienia - z mojej strony. Z Twojej zmienia sie rownie, ale pewnie zaprzeczysz.
Nasz srodek radził sobie z Gornikiem dobrze bo sie swietnie na Gornika przygotowalismy taktycznie. Tylko i wylacznie, podkreslali to nawet zawodnicy (zarowno Zabrza jak i Nasi) takze gloryfikowanie Plewki bardzo słabe. Pokaż statystyki tej mocnej "8" inne niz ze przebiegł najszybciej. Grał i tak nieźle, bo nie zrobil czego co robi prawie zawsze - daje swojemu na konia, tudziez kanapke dla przeciwnika.

wrócmy do czasów Pawelków, i zadajmy to samo pytanie by ocenić bramkarza;
Czy czujesz sie pewnie jak pilka leci w jego kierunku. To bardzo proste pytanie, bardzo. Na plus z mojej strony dla niego, niektore zagrania nogami. I tylo.
Skoro dla Ciebie Plach to nr 1 to pytanie czy oglądałeś mecz z Legią. Zaskoczę Cię ale kilka razy pomylił się przy wykopach, a Piast grał przez niego o wiele mniej niż my przez Lisa. Do tego dwa razy przeszły obok niego dośrodkowania wzdłuż linii i nie zablokował. Co nie zmienia faktu że bronił bardzo dobrze i wygrał Piastowi mecz.
Nie ma bezbłędnych bramkarzy, a z Zabrzem Lis zagrał dobry mecz. Ze Śląskiem zresztą też.

Co do Plewki, to zwyczajnie jesteś śmieszny. "Przygotowaliśmy się taktycznie na Górnika, to nie zasługa Plewki że dobrze zagrał". Serio?
No to super że Boguski z Saviceviciem ogarnęli środek pola dwóch na trzech (zwłaszcza że Zabrze ma świetny jak na E-klasę).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2019 o godz. 20:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32.