
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Oczywiście przerysowałem to ale taka jest prawda. Tu się Lechia może zbroić, wydawać kasę, transfery robić i wypali to dopiero w jakimś piątym sezonie, ile oni już sezonów temu mieli walczyć o pudło w eklape? Legia może w tej amatorskiej lidze wchodzić do LM, czyli powiększać budżet, szkolić, sprzedawać młodzików, jak na tę ligę to oni przerastają wszystkich finansowo i organizacyjne, a i tak na koniec wychodzi, że sa zwykłymi dziadami w Europie a w lidze to męczą te mecze i najlepiej jak sędzia pomoże to wygrywają. W druga stronę to samo, można mieć słaby zespół a pograc kilka meczów dobrze, złapać na koniec sezonu wiatr w żagle i się utrzymać. Zobacz co robi teraz Sląsk - w dupę dostają od kazdego, a co robi Wisła Płock, już im widmo spadku zajrzało w oczy ale w miarę na prostą wyszli. No i my, zespół w rozsypce, właściwie nasz zespół to nie istnieje, gramy emerytami, dosłownie ludźmi ściągniętymi z emerytury, bramkarzem, który powinien być zmieniony ale nie ma kogo innego dać bo nr 2 ma kontuzje, gramy juniorami, gramy dziećmi 15 letnimi, gramy z ludźmi, którzy powinni siedzieć na ławce ale wszyscy jego rywale na tej pozycji złapali kontuzję no i co? Raz zagramy źle i jest w dupę ale za kilka dni na prawde dobry mecz i zwycięstwo. Oczywiście nie ujmuję trenerowi Stolarczykowi bo uwazam, że na obecną chwilę to jedyna postać i "wydarzenie", które w tym klubie funkcjonuje jak powinno. Akurat tu - na ławce trenerskiej - nie ma co zmieniać. I na pewno ten profesjonalizm przekłada się też na wyniki drużyny i postawę zespołu. Ale to nadal pokazuje, że ta liga jest pojebana i można sobie wygrywać mając z całej układanki jeden puzzel dobrze ułożony (o ile można ulożyć jeden puzzel w ukladance hehe) Nawet jak sobie spojrzysz na nasze ostatnie mecze z tymi z kim pownniśmy móc wygrać czyli dołem tabeli - Wisła P., Zagłębie Sosnowiec, czy Ślask przegrywaliśmy i zremisowaliśmy a nagle sobie jedziemy do Zabrza, który jest solidny w tej grupie i miał ostatnio 4 zwycięstwa z rzedu. Śmieszna ta liga, no ale jaka by nie była, jest nasza więc się nią żyje. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
|
|