The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2019, 22:50
Cytat:
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
Spokojnie, piję okazyjnie - nie dziś.
Oczywiście przerysowałem to ale taka jest prawda. Tu się Lechia może zbroić, wydawać kasę, transfery robić i wypali to dopiero w jakimś piątym sezonie, ile oni już sezonów temu mieli walczyć o pudło w eklape? Legia może w tej amatorskiej lidze wchodzić do LM, czyli powiększać budżet, szkolić, sprzedawać młodzików, jak na tę ligę to oni przerastają wszystkich finansowo i organizacyjne, a i tak na koniec wychodzi, że sa zwykłymi dziadami w Europie a w lidze to męczą te mecze i najlepiej jak sędzia pomoże to wygrywają. W druga stronę to samo, można mieć słaby zespół a pograc kilka meczów dobrze, złapać na koniec sezonu wiatr w żagle i się utrzymać. Zobacz co robi teraz Sląsk - w dupę dostają od kazdego, a co robi Wisła Płock, już im widmo spadku zajrzało w oczy ale w miarę na prostą wyszli. No i my, zespół w rozsypce, właściwie nasz zespół to nie istnieje, gramy emerytami, dosłownie ludźmi ściągniętymi z emerytury, bramkarzem, który powinien być zmieniony ale nie ma kogo innego dać bo nr 2 ma kontuzje, gramy juniorami, gramy dziećmi 15 letnimi, gramy z ludźmi, którzy powinni siedzieć na ławce ale wszyscy jego rywale na tej pozycji złapali kontuzję no i co? Raz zagramy źle i jest w dupę ale za kilka dni na prawde dobry mecz i zwycięstwo.
Oczywiście nie ujmuję trenerowi Stolarczykowi bo uwazam, że na obecną chwilę to jedyna postać i "wydarzenie", które w tym klubie funkcjonuje jak powinno. Akurat tu - na ławce trenerskiej - nie ma co zmieniać. I na pewno ten profesjonalizm przekłada się też na wyniki drużyny i postawę zespołu. Ale to nadal pokazuje, że ta liga jest pojebana i można sobie wygrywać mając z całej układanki jeden puzzel dobrze ułożony (o ile można ulożyć jeden puzzel w ukladance hehe)

Nawet jak sobie spojrzysz na nasze ostatnie mecze z tymi z kim pownniśmy móc wygrać czyli dołem tabeli - Wisła P., Zagłębie Sosnowiec, czy Ślask przegrywaliśmy i zremisowaliśmy a nagle sobie jedziemy do Zabrza, który jest solidny w tej grupie i miał ostatnio 4 zwycięstwa z rzedu.

Śmieszna ta liga, no ale jaka by nie była, jest nasza więc się nią żyje.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21.