33 kolejka :
Jako że wyjeżdżam za chwile i do kompa dostęp będę miał dopiero w maju, a wychodzę z założenia, że z dwojga złego, lepiej żeby temat meczowy pojawił się za wcześnie niż wcale, to jestem zmuszony na odstępstwo od zasady "połowy odległości" i zakładam go już dzisiaj.
Z oczywistych względów nie wrzucam statystyk , bo jeszcze trwa poprzednia kolejka.
Swoja drogą zgadzam się z pp Mamrotem i Probierzem , że takie zagęszczenie meczów w decydującej fazie sezonu to po prostu absurd , ZWŁASZCZA w naszej sytuacji kadrowej:
Probierz napisał(a):

|
To jest kuriozum, że najważniejsze mecze sezonu rozgrywa się co trzy dni. Z Legią graliśmy w sobotę o 20:30, skończyliśmy go w nocy i w domach byliśmy w niedzielę o 4 nad ranem i za dwa dni znowu gramy. Widziałem, ile moich zawodników kosztował mecz z Legią. Nie szukam wytłumaczenia, ale w fazie finałowej, zwłaszcza w grupie spadkowej, rozstrzygają się losy klubów
|
Mamrot napisał(a):

|
Podpisuję się pod tym. Rozegraliśmy najwięcej spotkań ze wszystkich drużyn ekstraklasy, a teraz mamy maraton i zagramy pięć spotkań co trzy dni. W końcówce sezonu zdecydowana większość zespołów nie ma najmocniejszej kadry. My przy trzech kontuzjach mamy mniejsze pole manewru.
|
Ciekawe co powiedzieliby panowie trenerzy w naszej sytuacji kadrowej , dzisiaj w Sosnowcu niedostępni będą: Jakub Bartosz, Jakub Błaszczykowski, Michał Buchalik, Lukas Klemenz, Maciej Sadlok, Vukan Savicević, Marcin Wasilewski i Kamil Wojtkowski,Łukasz Burliga, Basha , trudno powiedzieć czy przed niedzielą sytuacja się pogorszy czy poprawi ?
zapraszam do dyskusji