The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.12.2017, 11:59
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wskazuje na to, że decyzja o pożegnaniu się z Kiko po meczu z Zagłębiem już wcześniej zapadła (ile wcześniej nie wiem).
Patrząc na to, jak wyglądała drużyna w meczu z Płockiem to zostawiając Ramireza na ławce w derbach i z Zagłębiem najbardziej prawdopodobny dorobek punktowy wynosiłby 0. Coś ewidentnie się wypaliło.
Co może zmienić Sobol? Bardzo niewiele (pamiętacie jego debiut rok temu z Pogonią?) zwłaszcza że ewidentnie są problemy zarówno fizyczne jak i mentalne. Na fizyczne nie poradzi nic, wątła nadzieja na poprawę mentalną, ambicjonalną i mądrość w grze. O jeździe na tyłkach można teraz zapomnieć, bo na to nie mają siły. Trzeba zagrać mądrze, wtedy być może jakiś punkt uda się w tych dwóch meczach zdobyć a na wiosnę znowu - jak rok temu - atakować górną ósemkę.

Także zwalniając KR teraz zarząd w zasadzie niczym nie ryzykuje - byłoby zero punktów a tak to może jakiś punkcik uda się uciułać, choć szanse na to są niewielkie. U nas w tej chwili nie ma nikogo, kto mógłby dać drużynie pozytywny impuls a w takiej sytuacji wystarczy jakiś Piątek z Hernandezem czy Świerczok, żeby nas ukąsić. Gra defensywna jest u nas na takim poziomie, że sytuacje na pewno będą mieli a że są w gazie to pewnie coś wykorzystają.

Nowy trener na wiosnę będzie miał chyba trochę trudniej niż KR rok temu - bo nasz terminarz do najłatwiejszych nie należy...
Akurat debiut Radka ciężko ocenić. Przecież graliśmy tam głębokimi rezerwami. Jego zastępczy okres w Wiśle trudno uznać za udany, ale mecz z Lechią to był majstersztyk, liczę na powtórkę w Derbach.

Sądzę, że Sobol postawi na Polaków, rozumiejących, czym są Derby. Jeśli jesteśmy całkowicie pod formą, to pewnie spróbuję przechylić losy spotkania na naszą korzyść właśnie cechami wolicjonalnymi, czyli Mały wróci do składu, Brożek będzie partnerował Carlitosowi, na środku Basha i zagadka (Llonch? Halilović to jednak za duže ryzyko strat), Cywka za Bartkowskiego. Pytanie co z bramką, czy kwestia komunikacji przeważy i wyjdzie Buchalik? Cuesta pomimo wypuszczenia wczoraj piłki zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Michał, ale po meczu z Zaburzeń o to nietrudno. W drugiej połowie Wojtkowski za Brożka, kiedy będzie więcej przestrzeni na boisku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:02.