
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#11
|
|
Halo Czerepach! Chce poznać pozytywy dzisiejszego spotkania.
Z mojej perspektywy wygląda to tak, że nie ma żadnego pomysłu na grę z przodu, jeśli Carlitos nie wychodzi na mecz. 10 minut do końca meczu, a my wychodzimy do ataku 3 zawodnikami + Sadlokiem, który chyba zapierdala na transfer i ten mu się po prostu należy. Chyba im ktoś pokazał wynik w lustrze, bo pazernie to oni nie poszli. Przegraliśmy słaby mecz, ze słabą Legią, będąc klasę gorszymi. I nie chodzi mi tu nawet o stwarzanie sytuacji tylko o samą organizacje gry. Legia wszystko ściągała na murawę, my wszystko windowaliśmy na 7 piętro. Pisząc ten post słucham sobie wywiadu z Kiko i mnie nosi. Ten typ gada, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Na boisku wyglądało to, jakbyśmy prosili o najniższy wymiar kary. Pozytywnego nastawienia i pewności siebie to mu zazdroszczę. Aaa, no i jeszcze chciałbym powiedzieć, że znów mi się dziś Llonch podobał.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 22.10.2017 o godz. 19:33.
|
|
|

|
||||||
|
|