
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw
Offline |
#10
|
Na przykładzie naszej transakcji prawo pierwokupu powinnoś być realizowane w następujący sposób : TF ustala z JM warunki transakcji ( cena i warunki płatności ) TF zwraca się do TS z zapytaniem czy na takich warunkach chce nabyć akcje Wisły W przypadku odpowiedzi negatywnej TS ( bądź jej braku ) TF sprzedaje akcje klubu JM Natomiast w wywiadzie LM-M stwierdził , ze kilkanaście dni przed transakcją TS zrezygowało z prawa pierwokupu a całe negocjacje TF z JM trwały 6 dni. Może to nie było prawo pierwokupu ale prawo odkupu z czego TS zrezygnowało |
|
|

|
||||||
|
|