|
Wracajac do sedziego kiedys weszlo pisało o nim artykuł "Sędzia Wajda zniknął z Ekstraklasy, ale karne wciąż dyktuje wzorowo" wiec moze teraz obrał sobie za zadanie niedyktowanie karnych za co taka bura była na niego i za co własnie "zniknał" z ekstraklasy. Ale to i tak pokazuje, ze ten facet nie powinien byc arbitrem, zadnym nawet technicznym czy wchodzacym przy kontuzji sedziego głownego. Jestem ciekaw co powie Stepniewski w L+Extra, za takie sedziowania Wajda powinien znowu pojsc na dywanik bo jak wchodzi na boisko to kazdy oczekuje sedziowania takiego jak sedzia Przybył do tego zastrzezen nie było
|