
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Tadeusz Pawłowski to odpowiednia osoba na stanowisku trenera Białej Gwiazdy? | |||
| TAK |
|
92 | 22,44% |
| NIE |
|
318 | 77,56% |
| Głosujących: 410. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Jeśli Pawłowski nie wygra we wtorek, to już w środę go w klubie nie będzie. Nie widzę innej możliwości. Jeśli Moskal za przegrane derby wyleciał (pod wpływem emocji - przyznaję, że niesłusznie) to za to morderstwo na drużynie Pawłowskiego nie może czekać nic innego jak wywiezienie na taczkach. Niech na ławkę idzie nawet Smuda, ktokolwiek kto ma jakiekolwiek pojęcie o piłce. Pawłowski to komediant, a nie trener.
|
|
|

|
||||||
|
|