
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Tadeusz Pawłowski to odpowiednia osoba na stanowisku trenera Białej Gwiazdy? | |||
| TAK |
|
92 | 22,44% |
| NIE |
|
318 | 77,56% |
| Głosujących: 410. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
C tak jak mówiłem, zamiast Hugo Broosa jest Tadek Pawłowski. Czyli zamiast coca coli na koszulkach będzie denaturat?
![]() A tak na poważnie to ruch ten świadczy jednoznacznie o kilku sprawach 1. WISŁAZWE, SKWK, .......... - zmieńcie sobie informatora bo ktoś sobie z Was niezłe jaja zrobił z tym nowym rozdaniem, odbudowa Wielkiej Wisły i powrocie zapału u Cupiała... 2. Wybór trenera jasno wskazuje nam również kilka innych rzeczy a mianowicie: ciągle "szukanie" sponsora, brak wartościowych transferów do klubu, Ciąg dalszy oszczędności i wychodzenia z mitycznych długów... Gratuluję panu Cupialowi, zrobił z Wisły pod względem finansowym i sportowym druga Koronę Kielce!!! Amerykański sen na odwrót, od milionera do pucybuta w 4 lata, ale przynajmniej kibice pozwiedzaja nowe miejsca Podczas wyjazdów w przyszłym sezonie... Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Stelio : 23.12.2015 o godz. 01:57.
|
|
|

|
||||||
|
|