
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Wy dalej z tymi pucharami ? Na poważnie ? Z taką grą, z takim składem chcecie się mierzyć w kwal. do LE, jechać gdzieś do Kazachstanu i prawdopodobnie dostać wpi.erdol ?
Ja wiem, tabela płaska, jeden mecz może decydować o tym kto zagra w pucharach, ale na prawdę tego chcecie ? Rozumiem jakbyśmy grali na prawdę fajną piłkę, wygrywali, była jako taka powtarzalność. Ale w takim momencie ? Już pomijam fakt, że znów przygotowania do sezonu trzeba by było wcześniej zacząć co pewnie w perspektywie czasowej odbiłoby się na formie w lidze. Już pomijając fakt jak będzie wyglądać nasza kadra w przyszłym sezonie i ewentualnymch osłabień (Stilic, Głowa) - na prawdę, niech się Pogoń czy inna Jagiellonia kompromitują. Uporządkujmy najpierw wszystkie sprawy na swoim podwórku a później się bawmy w podbijanie Europy* *odnosi się to do sytuacji bieżącej. Nie twierdzę, że jak np. wygralibyśmy następne 7 meczów, grali efektywnie i efektownie to można próbować, w obecnej sytuacji jest to bezsensowne.
Ostatnio edytowane przez Krav : 30.04.2015 o godz. 08:26.
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|

|
||||||
|
|