
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#11
|
|
Bieszczad - mega talent, świetnie bronił w sparingach, dałbym mu szansę pokazania się na legii!
Witek - młody! przede wszystkim młody! musi sie ogrywac! Jankowski - tutaj bym poeksperymentował i wystawił go na stoperze bo doskonale gra głową i walczyłby w powietrzu z Orlando Sa! Lucas Guedes - młody! poza tym jego ojciec grał super! Żemło - mega talent! młody! na pewno poradzi sobie z Żyro, bo Żyro nie trafił z Ajaxem z 3 metrów do pustej bramki! W defensywie Uryga bo młody i Dudka bo doświadczony, poza tym jest ostatnio w fenomenalnej formie. Na boku Sarki bo ma doskonałe wrzutki! Na OP Boguski bo kiedys zajebiscie gral z Brożkiem za Skorży, Stilić OUT!! Stilić na ŁAWE!!!! Na drugim skrzydle Jović, bo jest silny i ma doskonałą wytrzymałość i w ataku Brożek bo ZAWSZE strzela legii!!!![/QUOTE] widze ze kolega blysnal humorkiem i szyda , wiec czyzby naprawde myslal odwrotnie proporcjonalnie niz jest napisane
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 11.03.2015 o godz. 15:56.
|
|
|

|
||||||
|
|