The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2015, 14:52
Bieszczad - mega talent, świetnie bronił w sparingach, dałbym mu szansę pokazania się na legii!
Witek - młody! przede wszystkim młody! musi sie ogrywac!
Jankowski - tutaj bym poeksperymentował i wystawił go na stoperze bo doskonale gra głową i walczyłby w powietrzu z Orlando Sa!
Lucas Guedes - młody! poza tym jego ojciec grał super!
Żemło - mega talent! młody! na pewno poradzi sobie z Żyro, bo Żyro nie trafił z Ajaxem z 3 metrów do pustej bramki!
W defensywie Uryga bo młody i Dudka bo doświadczony, poza tym jest ostatnio w fenomenalnej formie.
Na boku Sarki bo ma doskonałe wrzutki!
Na OP Boguski bo kiedys zajebiscie gral z Brożkiem za Skorży, Stilić OUT!! Stilić na ŁAWE!!!!
Na drugim skrzydle Jović, bo jest silny i ma doskonałą wytrzymałość
i w ataku Brożek bo ZAWSZE strzela legii!!!![/QUOTE]





widze ze kolega blysnal humorkiem i szyda , wiec czyzby naprawde myslal odwrotnie proporcjonalnie niz jest napisane jesli tak to zgodze sie : mam nadzieje ze ta leniwa i zmanierowana bosniacka primadonna wkoncu zagrzeje lawe i nie bede musial juz patrzec jna tego nieroba ...sory dla wszystkich dla ktorych jest On bozyszczem, ale ja chlopa nie trawie , bno niecierpie zawodnikow faworyzowanych, zmanierowanych, leniwych i nieambitnych ...osobiscie widzialbym go w futsalu albo plazowce ...a wracajac do Kazia w meczy z Uczciwymi LFW - nic facet nie zrobi w tym meczu, gdyby byl Sadlok i Arek to moznaby sprobowac zagrac ultra defensywnie i jak najmniej przegrac ....w niedziele niestety przewiduje hokejowy wynik , oby nie wyzszy niz 5
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 11.03.2015 o godz. 15:56.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:52.