!!IRIVER!! napisał(a):

No to po .... zabierasz głos w ogóle?
W poprzednich meczach byliśmy przewalani przez sędziów. Tak było i z Legią i żydami. Z Jagiellonią też cieć z gwizdkiem się nie popisał.
Koniec offtopu.
|
Ale w każdym z tych meczów Wiślacy sami nie wykorzystali sytuacji jakie stworzyli. Wykorzystując je te mecze wyglądały by zupełnie inaczej.
W każdym z tych trzech spotkań spokojnie można było wygrywać już do przerwy, zawiodła skuteczność a nie sędziowie.
Teraz jak jest skuteczność to sędziowie schodzą na drugi plan i malkontentów jest 90% mniej