The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.05.2014, 19:18. [33 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 9 maja , godz. 20.30
VS.


Poprzednia kolejka była udana dla drużyny prowadzonej przez Franciszka Smudę. Wisła na własnym boisku wysoko pokonała Pogoń Szczecin (5:0), wielu piłkarzy pokazało się z dobrej strony, a odrodzony Paweł Brożek popisał się hat-trickiem i wszedł do "Klubu 100" dzięki niesamowitemu golowi strzelonemu z 40 metrów.
Jednak o tym meczu trzeba juz zapomnieć i skupić się na meczu wyjazdowym z liderem tabeli i głownym faworytem do mistrzostwa w tym roku, zespołem Legii Warszawa.
Legia ma w miare bezpieczną przewagę nad drugim a tabeli Lechem, ale każda jej porażka może sprawić, że w meczu miedzy tymi dwiema drużynami będzie decydowało się mistrzostwo (lub majstrostwo - jak kto woli )


Historia spotkań pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków:


Sezon 2007/08:

27 kwietnia 2008, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Maciej Rybus 29, 47 – Paweł Brożek 60.

Sezon 2008/09:

26 października 2008, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Bartłomiej Grzelak 38, Takesure Chinyama 67 - Paweł Brożek 34

Sezon 2009/10

8 maja 2010, 16:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:3, Paweł Brożek 16,47,70

Sezon 2010/11

21 maja 2011, 15:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Alejandro Cabral 45 (k), Sebastian Szałachowski 90

Sezon 2011/12

2 października 2011, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70.

Sezon 2012/13

5 października 2012, 20:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Jakub Kosecki 16, 25 – Łukasz Garguła 13.

Sezon 2013/14

16 marca 2014 godzina 13.00, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2, Wilde-Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82

Pozostałe mecze 33 kolejki

Grupa mistrzowska


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 10 maja, 18:00
Lech Poznań - Górnik Zabrze 10 maja, 20:30
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 18:00

Grupa spadkowa

Cracovia - Piast Gliwice 10 maja, 15:30
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 12 maja, 18:00
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 9 maja, 18:00
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 maja, 15:30

W zasadzie wszystko wiadomo.
Wisła sprawia wrażenie, że powróciła świeżość i umiejętności, a odszedł pech. Legia konsekwentnie punktuje, choć zwycięża ostatnio nieprzekonująco.
Stary przesąd mówi, że ten kto na stadionie w Warszawie wygrywa, z zasady mistrzostwa Polski nie zdobywa. Wisła na kolejne Mistrzostwo raczej szans nie ma () więc pozostaje oczekiwac na zwycięstwo.
Wiślacy na mecz wyjeżdżają już jutro.

Transmisje przeprowadzą Canal+ Sport oraz Canal+ Sport HD.

Jakaś dyskusja?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.