|
Wyraźnie widać po Wiślakach, że ciągle nie mają świeżości. Szczególnie rzuca się to w oczy, kiedy patrzy się na Guerriera i Pawła Brożka - zupełny brak dynamiki, co zwłaszcza w przypadku Donalda widać bardzo wyraźnie.
Z punktu jestem zadowolony, o meczu postaram się zapomnieć jak najszybciej. Oby rzeczywiście chłopaki mieli możliwość złapania świeżości, bo przy treningach Franza może w cale nie być o to łatwo.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|