The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2013, 12:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skorża (lub ktokolwiek inny) pewnie również polegnie, ale pozostaje pytanie - kto mógłby sobie tam poradzić? Przypominam, że Urban skończył tam szybciej niż zaczął
Zacznijmy od tego, że Urban to strasznie cienki i przereklamowany trener. (L) mając najlepszy w całej Ekstraklasie skład męczyła się ze zdobyciem Mistrzostwa do ostatnich kolejek. Grające na farcie pół sezonu Pyry praktycznie w ostatniej chwili przez własną nieudolność dały sobie wytrącić mistrzowskie berło z ręki. Plusem jest, że stawia na młodych, ale to nie czyni jego warsztatu lepszym. Za Skorży Legia grała ładnie dla oka i tylko przez słabość niektórych zawodników tego Mistrzostwa ostatecznie nie zdobyła. Za Urbana ten zespół obrał sobie jako dewizę: bez ładu i składu, byle tylko dograć te 90 minut co było widoczne aż nadto w meczu z Molde.


Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Niby na czym opierasz tą pewność? Bo zawiódł w Legii?
W Amice, Grodzisku czyli klubach zbliżonych do Zagłębia pod względem komfortu pracy radził sobie świetnie. W ostatnich 10 latach jest chyba najbardziej utytułowanym trenerem w Polsce i dla mnie to on razem z Lenczykiem są trenerami, którzy dają największą gwarancję wyników.
Powinien sobie tam spokojnie dać radę. Hapal w zasadzie jedzie na opinii sukcesu z 2010 roku. W Lubinie już od dawna było najzwyklejsze zmęczenie, nim. Ten styl i kiepskie wyniki tylko potwierdzają tezę, że to przeciętny trener, któremu udał się jeden sezon. Skorża w kilku różnych klubach i warunkach dawał radę. W Wiśle przez 2,5 roku pomimo braku transferów zdobył dwa Mistrzostwa i prawie dołożył trzecią koronę, gdyby nie gorąca głowa Bossa. Skład jak na drużynę aspirującą przynajmniej werbalnie do pucharów mają raczej na środek tabeli, bo co jak co, ale słabych ogniw w zespole Zagłębia jest jeszcze bardzo dużo.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43.