The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.12.2012, 21:27
Ktoś kto pisze, że to był dobry mecz Wisły chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po andrzejkach i koniecznie powinien oglądnąć go jeszcze raz w powtórkach. Takiego chaosu dawno już nie widziałem, niecelnych podań, braku szybkości, zwykłej indolencji w pojedynku jeden na jeden było tyle co kilka kolejek wstecz. Nic się nie zmieniło w ich paralitycznej grze. Te 2 zwycięstwa to był wypadek przy pracy.
Czy ktoś pamięta celny strzał Wilka w światło bramki odkąd przyszedł do Wisły, i ile ich było do tej pory ?
Pareiko - co drugi mecz zawala notorycznie, brak gry na przedpolu, stąd tracone bramki po główkach przy dośrodkowaniach.
Młodzi Chrapek, Szewczyk - niedorośli do gry w ekstraklasie. Burliga - nieprawdopodobnie wolny.
Chavez - całe szczęscie , że jest na obronie + bramka.
Sobol - nieprawdopodobne serce, walka na całego ale z kim miał grać ?
Boguski - wyjątkowo nieporadny w tym meczu.

Bez ataku meczu się nie wygra - brak zawodników tej formacji w ataku (Genkov).

Ogólnie żygowiny z naszej strony. Górnik chyba najłatwiej od lat wywiózł 3 pkt. z Krakowa. Praktycznie kontrolowali cały mecz, ani przez chwilę niezagrożeni przez nasz chaos i nieporadność.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:52.