
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#15
|
|
Ktoś kto pisze, że to był dobry mecz Wisły chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po andrzejkach i koniecznie powinien oglądnąć go jeszcze raz w powtórkach. Takiego chaosu dawno już nie widziałem, niecelnych podań, braku szybkości, zwykłej indolencji w pojedynku jeden na jeden było tyle co kilka kolejek wstecz. Nic się nie zmieniło w ich paralitycznej grze. Te 2 zwycięstwa to był wypadek przy pracy.
Czy ktoś pamięta celny strzał Wilka w światło bramki odkąd przyszedł do Wisły, i ile ich było do tej pory ? Pareiko - co drugi mecz zawala notorycznie, brak gry na przedpolu, stąd tracone bramki po główkach przy dośrodkowaniach. Młodzi Chrapek, Szewczyk - niedorośli do gry w ekstraklasie. Burliga - nieprawdopodobnie wolny. Chavez - całe szczęscie , że jest na obronie + bramka. Sobol - nieprawdopodobne serce, walka na całego ale z kim miał grać ? Boguski - wyjątkowo nieporadny w tym meczu. Bez ataku meczu się nie wygra - brak zawodników tej formacji w ataku (Genkov). Ogólnie żygowiny z naszej strony. Górnik chyba najłatwiej od lat wywiózł 3 pkt. z Krakowa. Praktycznie kontrolowali cały mecz, ani przez chwilę niezagrożeni przez nasz chaos i nieporadność. |
|
|

|
||||||
|
|