The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się:
Zwycięstwem Widzewa 24 25,26%
Remisem 16 16,84%
Zwcięstwem Wisły 55 57,89%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.10.2012, 08:02. [9 kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków, piątek 26 paźdzernika, 20:45
Dzień dobry,
przed nami 9 kolejka T-M Ekstraklasy, w której to zespół Tomasza Kulawika podejmować będzie na wyjeździe rewelację tej rundy - Widzew Łódź. Rewelację, ponieważ nikt się nie spodziewał, że zespół złożony głównie z młodych polskich zawodników, przez pierwsze kolejki będzie liderem ekstraklasy, grając przy tym miłą dla oka piłkę.

Aktualnie Widzew Łódź zajmuje 4 pozycję z dorobkiem 16 punktów ( 5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka) tracąc tym samym do lidera Lecha Poznań 1 oczko ( mecz Pogoń - Legia 22.10. - ewentualnie zwycięstwo Legii, oznacza spadek Widzewa na 5 miejsce).

W 8 kolejce Ekstraklasy, łodzianie mierzyli swoje siły z beniaminkiem z Gliwic. Ostatecznie po bramce zdobytej z rzutu karnego w 90 minucie wywieźli ze Śląska 3 punkty.

''Biała Gwiazda'' w poprzedniej kolejce grała przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok póki co to jedyny stadion w Polsce w 8 kolejce gdzie nie padła nawet jedna bramka. Ocenę tego meczu pozostawiam, znawcom/ trenerom/ specjalistom - których u nas nie brakuje.

Mecz w ramach 9 kolejki z Widzewem odbędzie się w najbliższy piątek o 20:45. Faworytem jest grający przed własną publicznością łódzki klub.

Jakie szansę w tym spotkaniu ma zespół Wisły Kraków, czy z góry jesteśmy skazani na porażkę, czy wywiezienie z Łodzi remisu będzie naszym zwycięstwem? Czy jednak ''Biała Gwiazda'' odniesie pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe?

Nasza linia obrony w poprzednim meczu została wykartkowana - każdy z 4 obrońców ukarany został żółtą kartką. Co prawda żaden z nich pauzował w meczu piątkowym nie będzie, ale na kartki szczególnie uważać musi Arkadiusz Głowacki, stoper Wisły zebrał ich już 3 (ewentualna kartka w Łodzi, wyklucza występ Arka w meczu z Lechem)

Recepta na nieskuteczność..?

Czy tą receptą miało być wystawienie Daniela Sikorskiego w pierwszym składzie i gra ustawienie 4-5-1? Co prawda Daniel bramki nie strzelił, ale nie można mu odmówić walki dla zespołu ( pomijam zablokowanie uderzenia Boguskiego). Czy Daniel jest w stanie przełamać się w ligowym meczu? Czy to nowy pomysł trenera Kulawika na Wisłę?

Czym w meczu z Widzewem zaskoczy nas trener, czym zaskoczą nas zawodnicy? Czy ''Biała Gwiazda'' jest w stanie się w końcu odblokować i strzelić w meczu więcej niż 1 bramkę?


Poniżej przedstawiam plan 9 kolejki TM Ekstraklasy:

26 października:

18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Lechia Gdańsk
20:45 Widzew Łódź - Wisła Kraków

27 października:

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin
15:45 GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
18:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

28 października:

14:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
17:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice

29 października:

18:30 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze


Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.