
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim rezultat w sobotę zakończy się mecz Podbeskidize - Wisła | |||
| Zwycięstwem gospodarzy |
|
6 | 4,58% |
| Remis |
|
26 | 19,85% |
| Zwycięstwo Wisły |
|
99 | 75,57% |
| Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#11
|
![]() Dobry żart, gratuluję. W ogóle przekomiczne było i jest sprowadzenie przez niektórych sensu działalności klubu sportowego do potrzeby "identyfikacji się z młodymi polskimi zawodnikami". ![]() Ciekawe, kto wpadł na taki genialny pomysł i ma takie pojęcie o nowoczesnym futbolu... Zdzisek i Bednarz, czy jeszcze ktoś? Hmmm, ten "patent" pasuje i do Piechniczka oraz Rogali, speców nad specami...![]()
Tępiciel inkwizycji
|
|
|

|
||||||
|
|