
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam!
W tej kolejce piłkarze krakowskiej Wisły wybiorą się do Bielska na spotkanie z beniaminkiem ekstraklasy tamtejszym Podbeskidziem. Nasz rywal w 26 meczach zgromadził 34 punkty i aktualnie zajmuję 9 pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce Bielsko u siebie zremisowało ze Śląskiem Wrocław 1-1 ratując remis w ostatniej minucie. Ciekawostka bilans Podbeskidzia u siebie to 4 zwycięstwa 5 remisów i 4 porażki, dokładnie taki sam jak Wisły Kraków tyle że na wyjeździe. Podbeskidzie jest już w Krakowie dobrze znane w poprzedniej edycji PP okazali się zaporą nie do przejścia, wygrywając w Krakowie 1-0 i remisując u siebie 2-2. Na jesień Bielsko przy Reymonta znowu wygrało 1-0, zgarniając 3 punkty. Jak będzie w sobotę wieczorem, czy Wisła znajdzie w końcu sposób na beniaminka z Bielska i odegra się za jesienną wpadkę przed własną publicznością ? Zapraszam do dyskusji na temat meczu 27 kolejki TM Ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem a Wisłą Kraków. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|