
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#11
|
|
Wisła to my.
Czas to pokazać piłkarzykom. Nie da się ich oglądać, krew mnie zalewa jak widze Gargułe, którego sprintującego nie widziałem nigdy, Bitona, który schodząc z boiska ma wyjebane na cały świat, a nawet jak idzie sie kłócić z sędzią to nie okazuje emocji, jakby mial to w dupie. Nie mogę patrzeć na Nuneza-zaraz dostane czerwoną, Bunoze czy Diaza. Nie wierzę w to, że ci piłkarze nie umieją już kopać w piłkę. Rok temu umieli, jako tako grali ze Standardem u nas, całkiem ładnie z Twente, o zeszlym sezonie nie wspominając. A teraz? TERAZ IM SIĘ PO PROSTU ....A NIE CHCE. MAJĄ WYJEBANE NA WYNIKI. I TO JEST PRAWDA. Teraz pewnie wsiadają uśmiechnięci do autobusu z słuchawkami ajfona w uszach i piszą smsy. |
|
|

|
||||||
|
|