
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam, za nami 22 kolejki TM Ekstraklasy po których Wisła Kraków zgromadziła 33 punkty i zajmuje aktualnie 6 pozycję, tracą do lidera - Warszawskiej Legii 10 punktów.
W poprzedniej rundzie, Wisła wygrała z Niebieskimi dość szczęśliwe 3-2, a mającemu na nodze piłkę meczową Markowi Zieńczukowi przeszkodziła kępka trawy. Już w niedzielę czeka nas rewanż za jesienny mecz, w poprzedniej kolejce zajmujący aktualnie 3 pozycję Ruch grał u siebie z beniaminkiem z Bielska, prowadził już 2-0 ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. Podopieczni Waldemara Fornalika na wiosnę nie zaznali jeszcze porażki. Program 23 kolejki TM Ekstraklasy: 23.03. 2012 18:00 Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 20:30 Cracovia - Górnik Zabrze 24.03.2012 13:30 ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 15:45 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie 18:00 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 25.03.2012 14:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 17:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 26.03.2012 18:30 Korona Kielce - Polonia Warszawa Czeka nas kolejny ciężki wyjazd, na dzień dzisiejszy mamy 5 pkt straty do Ruchu, jest szansa zmniejszyć ją do 2 pkt. W jakim składzie Wisła wyjdzie w niedzielę, jakie ma szansę na odniesienie zwycięstwa na trudnym terenie? Jak tym razem zaskoczy nas trener Probierz, co zmieni ? Na pewno w niedzielę nie zobaczymy pauzującego za kartki Dragana Palijcia. Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|