
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
Jeśli tak się stanie to Wisła cofnie się o parę lat do tyłu,właśnie od momentu przyjścia Stana i Masskanta ten klub był coraz bardzie profesjonalny.Nie wiem kto doradza panu Cupiałowi ale czas żeby zmienił zasady bo stoimy w miejscu Ja tam nie chce ,,POLSKIEJ WISŁY'' z piłkarzami przepłaconymi kilkukrotnie,w drużynie musi być bilans,więcej niż 4,5 polaków z charakterem wystarczy niż 11 ofiar bez charakteru KARABACHY,LEVADIE itp powrócą wraz z polską myślą PS:Co do tego charakteru Zająca,Czerwca czy Błaszcza,czasy się zmieniły i coraz mniej takich ambitnych piłkarzy Ale nie mamy co narzekać Sobol,Wilk,Garguła mają ambicje i charakter,chciałem Małego jeszcze wymienić bo charakter to on ma ale jeszcze nie dopracowany ![]()
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 07.03.2012 o godz. 12:51.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|

|
||||||
|
|