
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline |
#11
|
Jeżeli mamy stosować gradację mediów/ekspertów/czegokolwiek w taki sposób żeby pasowały do Twojej tezy, to ja z takiej dyskusji się wypisuję. Tym bardziej, że taki podział byłby całkowicie subiektywny i niewiarygodny. Pomijam już fakt, że jak GP długimi tygodniami ciągnęła temat prześladowanego Starucha, to tutaj uchodziła za superobiektywną... A co do ostatniego akapitu, to znów nie jest moją winą, że środowisko PiS ma problem ze zrozumieniem sposobu działania mediów. I tego, że podobne bzdury mogą się obrócić przeciwko tym, którzy je produkują. Fakty są takie, że ktoś te bzdury wymyślił i w jakimś celu sprzedał mediom narażając się na śmieszność. Tyle z mojej strony.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 25.01.2012 o godz. 17:19.
|
|
|