MatMario napisał(a):

A co miał powiedzieć?
Czekamy wszyscy na telefon od Bossa jaką decyzję mamy podjąć? Nie wiadomo kiedy zadzwoni bo się nam nie tłumaczy?
Ci słodko pierdzący trenerzy, działacze, kopacze, psuje i wszyscy inni zrobili wam wodę z mózgu. Jasne że mówią że coś mogą, ale mogą tyle co ja tutaj, apelować, pogadać itp.
|
No masz racje, tylko Bóg wie co w głowie Cupiała siedzi.
Wiem że to zabrzmi jak s-f ale czy ktoś kiedyś pomyślał o organizacji spotkania Cupiał-Kibice ?
Może BC nie jest "złym" człowiekiem jak to ogólnie sie przyjeło i chętnie w tym wziął by udział.
Otrzymać odpowiedzi z pierwszej ręki odnośnie naszego kochanego klubu? Bezcenne.
Wiem wiem, mało realne...