The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.11.2011, 12:56
63624 napisał(a):Wyświetl post
Bez urazy, ale coś czuję, że większość kibiców Wisły dałaby się pokroić, za taki antyfutbol w wykonaniu Białej Gwiazdy jaki prezentuje Śląsk.
Bez urazy, ale nie ja. To juz problem tej wiekszości.
63624 napisał(a):Wyświetl post
W poprzednim sezonie najwięcej strzelonych bramek, więcej niż mistrzowska Wisła.
Wisła ostatnie kolejki po prostu odpuściła. Zgadzam się, że to było nieprofesjonalne. Jeszcze po 27 kolejce mieliśmy więcej strzelonych bramek niż Śląsk. Potem już mistrzostwo bylo zapewnione.
63624 napisał(a):Wyświetl post
Na obecną chwilę też jesteśmy najskuteczniejszym zespołem w lidze, Wisła ma o 13 goli mniej strzelonych od nas. To jest przepaść. Zresztą chwalona Legia czy Lech też mają o 5 zdobytych goli mniej.
To fakt. Jak pisałem wczesniej to wynik innego trybu przygotowania drużyny do sezonu. Śląsk wszedł na świeżosci, Wisła na zmęczeniu wynikającym z braku przyzwoitej przerwy dla wiekszości kluczowych graczy.
63624 napisał(a):Wyświetl post
Co ważne, jak pokazał mecz w Białymstoku, nasz zespół potrafi zdominować przeciwnika, grając kombinacyjną piłkę, więc teza o Lenczykowym antyfutbolu coraz bardziej moim zdaniem nadaje się do lamusa.
Ja wiem, że tak mówili komentatorzy, ale w moim osobistym odczuciu nawet w meczu z przeżywająca kłopoty Jagą, Śląsk nadal grał antyfutbol, tym razem wzbogacony jedynie o nie o jakies rrozgrywanie piłki w ataku pozycyjnym, czy kombinacyjnym, ale o odbieranie pilki w pobliżu pola karnego rywala i rozgrywanie wtedy ataku sytuacyjnego. Kiedy tak w kilku meczach zagrala Wisła za czasów Petrescu krytykowano taką postawę jako przejaw nieudolności.
63624 napisał(a):Wyświetl post
Lenczyk uprawiał taki antyfutbol w tamtym sezonie, w tym zespół dotarł się i gra o wiele lepiej. Owszem zdarzają się wpadki jak w Bełchatowie, ale Barceloną nie jesteśmy więc na pewno jeszcze kilka ich będzie. Generalnie nastawienie we Wrocławiu jest takie, że nawet remis będzie porażką, biorąc pod uwagę aktualną formę obu zespołów.
Zgadzam się natomiast z tezą, że w ewentualnych pucharach Lenczyk będzie musiał bardziej pokombinować.
Pozdrowienia z Wrocławia.
Życzę Śląskowi jak najlepiej, a więc zmiany trenera i cierpliwości właściciela. Lenczyk pewnych rzeczy nie przeskoczy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:15.