
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#1
|
|
ok, to ja założe.
Miał być mecz o mistrza jesieni a wyszło jak wyszło. W najbliższy piątek zmierzymy się z zaprzyjaźnionym Śląskiem. Mecz bedzie obserwować komplet widzów przy sporym udziale kibiców z Krakowa. Po cichu licze na 3pkt z naszej strony, a co Pozostałe pary:25.11 Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała 26.11 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin Korona Kielce - Legia Warszawa 27.11 Cracovia Kraków - GKS Bełchatów Lech Poznań - Widzew Łódź 28.11 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów |
|
|

|
||||||
|
|