
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 09.2010
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!
[17.kolejka (9-12 grudnia 2011) Wisła Kraków - Polonia Warszawa Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
Ostatnio edytowane przez Mila : 22.06.2011 o godz. 06:47.
|
|
|

|
||||||
|
|